На Закарпатті СБУ викрило проросійську агітаторку

Дата: 24.05.2024 14:26

На Закарпатті СБУ викрила проросійську агітаторку: поширювала фейки про «біолабораторії» та «нацизм» в Україні

За даними спецслужби, до злочину причетна мешканка Берегівського району.

На своїй сторінці у Facebook вона виправдовувала повномасштабне вторгнення рф та воєнні злочини російських окупантів. Це підтвердила судово-лінгвістична експертиза.

Агітаторка поширювала дописи, в яких наші захисники обвинувачувалися у нібито обстрілах цивільного населення.

Крім цього, зловмисниця репостила російську пропаганду, а саме безглузді фейки про «біолабораторії», цинічну брехню про «українські центри продажу російськомовних дітей», через які начебто й виникла «необхідність проведення «сво».

Слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України – «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».

Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Примітка: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.