З Всесвітнім днем вишиванки!

Дата: 16.05.2024 13:46

16 травня 2024 року в Україні – День вишиванки.

Вишиванка – це не просто одяг, вона є генетичним кодом нації, символом ідентичності та традицій українського народу. Кожен вишиваний візирунок має своє значення та унікальність, кожен стібок відображає історію та культуру рідного краю!

Щиро вітаємо з Днем вишиванки! Нехай вишиті мотиви стануть символом єдності та гордості за нашу країну. Завжди пам`ятайте, що культурна спадщина – це скарб, який варто берегти і примножувати, а вишиванка – наша духовна броня, берегиня українського народу! Багато сторіч вона слугувала для українців оберегом від усього злого. Нехай же наша згуртованість, незламність духу, любов до Батьківщини та шана національних звичаїв і традицій, відображених у вишиванці, стануть на заваді нашим ворогам. Разом до Перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису