Співпраця з ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Дата: 01.05.2024 10:40

Колочавська територіальна громада стала однією з десяти громад України, що отримала можливість активно включитися в програму «Створення молодіжних рад в територіальних громадах», що реалізується ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Ця ініціатива покликана залучити молодь до активної участі у житті громади, розвивати їх лідерські навички та сприяти реалізації їхніх ідей.

Молодіжна рада покликана стати своєрідним містком між молоддю та місцевою владою, сприяти діалогу та взаєморозумінню.

Проект зі створення молодіжної ради включає декілька основних етапів: розробка та прийняття положення про молодіжну раду, проведення інформаційної кампанії, вибори членів молодіжної ради, формування плану роботи ради тощо.

Створення молодіжної ради в Колочавській громаді має численні переваги:

- Активізація молоді: молоді люди отримують можливість впливати на прийняття рішень та реалізовувати свої проекти.

- Розвиток лідерських навичок : участь у молодіжній раді сприяє розвитку лідерських та організаційних здібностей у молоді.

- Підвищення соціальної активності: залучення молоді до громадської діяльності сприяє зміцненню соціальної згуртованості та підвищенню рівня активності населення.

- Інноваційні ідеї: молодь часто пропонує свіжі та креативні ідеї, які можуть позитивно вплинути на розвиток громади.

Участь у проекті зі створення молодіжної ради відкриває перед Колочавською громадою нові горизонти. Активне залучення молоді до життя громади сприятиме її сталому розвитку, покращенню якості життя та зміцненню соціальної згуртованості. Це важливий крок на шляху до створення динамічної та процвітаючої громади.