В Колочавській громаді розпочалися KARPATYMAN extreme half - змагання з екстремального триатлону

Дата: 01.06.2024 15:23

Сьогодні на світанку в Колочавській громаді розпочалися KARPATYMAN extreme half - змагання з екстремального триатлону, участь в яких беруть майже півсотні спортсменів з різних куточків України. Змагання включають три основні етапи: плавання, велогонка та біг. Учасники повинні продемонструвати не лише фізичну витривалість, а й стійкість та майстерність у кожній дисципліні. Траси, підготовлені організаторами, обіцяють бути цікавими та складними, пропонуючи спортсменам можливість випробувати свої сили на максимум.

Змагання триватимуть протягом трьох днів, і переможці будуть визначені за підсумками всіх етапів.

Змагання

KARPATYMAN extreme half проходять таким маршрутом:

1. Плавальний етап:

2,0 км в Теребле-Ріцькому водосховищі (11-15 С) біля села Мерешор (район Міжгір'я, Закарпатська обл).

2. Велосипедний етап:

102,9 км - від Теребле-Ріцького водосховища через Синевірський та Воловецький перевали (Закарпатська обл). Загальний набір висоти - 1702 м.

3. Біговий етап:

26,9 км - від Пилипця до Полонини Боржава вздовж 6 гір: Гимба (1491м.), Жид-Мажура (1517м.), Граб (1374м.), Широкий Верх (1257м.), Кучера (1257м.), Кругля (1208м.) до села Річка. Загальний набір висоти - 1138м.

Повний набір висоти під час змагань - 2840м.

Організатори змагань зазначають, що такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя та спорту серед молоді. Крім того, це чудова нагода для розвитку спортивної інфраструктури в регіоні та залучення туристів.