Підвели підсумки

Дата: 08.06.2024 11:17

У п'ятницю, 7 червня 2024 року керівники закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти та всіх підрозділів відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради звітували про роботу протягом  2023-2024 навчального року...

📌 Звітування відбулося з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень у закладах дошкільної і загальної середньої освіти.

📌 Керівники акцентували увагу на навчальних досягненнях учнів, підсумках методичної та виховної роботи, стані матеріального забезпечення закладів та співпраці з іншими закладами, організаціями.

🪄 Висловлюємо щиру вдячність всім керівникам, педагогічним колективам та всім працівникам за самовідданість обраній справі.