Дата: 21.06.2024 11:28

Участь керівників закладів освіти нашої громади у найбільшому освітньому фестивалі в Україні "Вчителі майбутнього",який зібрав сотні вчителів, освітніх управлінців,вихователів, школярів, топових експертів та громадських діячів.

Під час першої панелі говорили про досвід освітян, про відновлення системи і головне — людини. Особисті історії, приклади — у них і є сила освіти під час війни (так звучить головна тема фестивалю).

А в межах другої панелі, організованої МОН та SavED, обговорювали наступний етап реформи НУШ — запровадження старшої профільної школи у 2027. Головний виклик сьогодні — сформувати спроможну та ефективну мережу закладів, де школярі насправді матимуть можливість обирати профіль — мовно-літературний, математичний, природничий, мистецький тощо.

Фото без описуФото без опису