ВПО можуть отримати безоплатну медичну допомогу: що потрібно знати?

Дата: 06.09.2024 10:52

📍Незалежно від місця проживання і реєстрації кожен українець може отримати медичну допомогу в однаково повному обсязі. Це право реалізується через Програму медичних гарантій, що включає всі основні види медичної допомоги.
👉 Пацієнтам, які тимчасово проживають в інших населених пунктах України й потребують медичної допомоги, необхідно звернутися до найближчого медзакладу з договором з НСЗУ та укласти декларацію з сімейним лікарем.
📲 Знайти адресу такого закладу можна за посиланням або ж за номером контакт-центру НСЗУ 16–77.