Запрошення на роботу!

Дата: 13.09.2024 11:07

ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», підприємство з іноземними інвестиціями, яке діє з 2003 року та спеціалізується на виробництві електронних компонентів, оголошує про додатковий набір працівників на посаду оператора виробництва.

Умови працевлаштування:

• Офіційне навчання та підвищення кваліфікації.

• Транспортування до робочого місця.

• Безкоштовне харчування (комплексні обіди).

• Медичне страхування.

• Проживання для іногородніх.

• Комфортні умови праці.

Графік роботи: змінний 3/3 (12 годин), денні та нічні зміни, 15 робочих днів на місяць.
 Заробітна плата після сплати податків – 15 000 грн.

Контактна інформація:
 Телефони для довідок:
 050 335 1076

Адреса підприємства: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Розівка, вул. Концівська, 40.

Також підприємство готове провести зустріч із потенційними працівниками безпосередньо у вашій територіальній громаді. У разі зацікавленості, просимо звертатися до органів місцевого самоврядування для організації таких зустрічей.

Шановні мешканці Колочавської громади!

Умови працевлаштування:

• Офіційне навчання та підвищення кваліфікації.

• Транспортування до робочого місця.

• Безкоштовне харчування (комплексні обіди).

• Медичне страхування.

• Проживання для іногородніх.

• Комфортні умови праці.

Заробітна плата після сплати податків – 15 000 грн.

Контактна інформація:
 Телефони для довідок: