Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

В Колочавській бібліотеці постійно  діє благодійна акція «Подаруй бібліотеці українську книгу!»

В Колочавській бібліотеці постійно діє благодійна акція «Подаруй бібліотеці українську книгу!»

Всі ми ще зі шкільних років знаємо прислів’я: «Книга - найкращий друг людини».В народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.  Про книжку ми йдемо найчастіше в бібліотеку. І як добре, коли тут ми знайдемо саме те видання, яке нам дуже потрібне зараз! Та щоб бібліотечний фонд був багатим,його потрібно поновлювати весь час. У непрості часи,коли в країні війна і важка економічна ситуація, коштів на нові книги не вистачає.       Тому  Бібліотека Колочавської ТГ ,яка знаходиться в приміщенні амфітеатру і де позичити книгу почитати може будь-хто, звертається з проханням до всіх: подаруйте бібліотеці книгу! Можливо, вона вам уже не потрібна, а комусь дуже пригодиться для навчання чи почитати у вільний час. Можливо, саме Ваша книга відірве чиюсь дитину від гаджетів і спонукає вчитися чи стати краще. Чи ,навіть, змінить долю!

12:04 20.06.2023

Протягом робочого тижня бригади ПрАТ «Закарпаттяобленерго» виконують роботи з технічного обслуговування електричних мереж. Вони лягають у відомий багатьом список «Планових перерв».

11:05 19.06.2023

16 червня 2023 року у  Центрі підтримки підприємництва Колочавської територіальної громади  відбулася цікава, змістовна  зустріч підприємців громади.

16 червня 2023 року у Центрі підтримки підприємництва Колочавської територіальної громади відбулася цікава, змістовна зустріч підприємців громади.

16 червня 2023 року у Центрі підтримки підприємництва Колочавської територіальної громади відбулася цікава, змістовна зустріч підприємців громади із фахівцями центру зайнятості, держаної податкової служби та бюро безоплатної правової допомоги. Під час якої були обговорені важливі питання діяльності суб’єктів підприємництва громади під час війни.

10:08 17.06.2023

13-14 червня відбувся дводенний Молодіжний Форум на тему: "Кращі практики молодіжної роботи у громадах та напрацювання бачення майбутнього молодіжної політики Закарпатської області".

11:16 15.06.2023

Наші рої – в числі найкращих в Закарпатті!

Вихованці старшої вікової групи "ПАТРІОТ" та середньої - "БУРЕВІЙ" куреню ім. Василя Пойди Негровецького закладу загальної средньої освіти І-ІІІ ст. ім. Василя Росохи показали високі результати підготовки та вибороли другі загальнокомандні місця на ІІ обласному етапі гри ДЖУРА, серед найкращих роїв Закарпатської області.

12:56 12.06.2023