Актуальні Новини

Безпечний відпочинок на воді

Дотримуйтесь правил безпеки на воді! Пам'ятайте: на територіях, де велися бойові дії, купатися заборонено!

10:59 30.06.2023

В Горбівській гімназії 29 червня 2023року відбулося відкриття першого на Закарпатті шкільного соціального підприємства « ЕКО ТАК»….

В умовах інноваційних змін розвитку сучасної освіти з’явилася нагальна потреба суспільства у творчих, діяльних, обдарованих громадянах, здатних до життєвого самовизначення.

17:14 29.06.2023

На стадіоні Негровецького ЗЗСО I-III  ступенів імені Василя Росохи закінчився футбольний турнір присв'ячений Дню народження Героя, який загинув в бородьбі з московатами в 2015 році.

На стадіоні Негровецького ЗЗСО I-III ступенів імені Василя Росохи закінчився футбольний турнір присв'ячений Дню народження Героя, який загинув в бородьбі з московатами в 2015 році.

Вчора на стадіоні Негровецького ЗЗСО I-III  ступенів імені Василя Росохи закінчився футбольний турнір присв'ячений Дню народження Героя, який загинув в боротьбі з росіянами в 2015 році. Традиційний захід розпочато вшануванням пам'яті Героя.

10:00 28.06.2023

Спорт - це секретна зброя, яка завжди з тобою!

Запрошуємо всіх бажаючих на футбольний турнір присвячений Дню народженню Василю Рососі. Велика честь та шана нашому Герою, який віддав своє життя за наше майбутнє.

20:44 26.06.2023

48 громад розроблятимуть муніципальні енергетичні плани за підтримки експертів U-LEAD

Завершився конкурсний відбір на участь у мережі з розробки муніципальних енергетичних планів та обміну досвідом у цій сфері. 48 громад спільно з експертами U-LEAD напрацьовуватимуть власні шляхи формування системи енергетичної безпеки та впорядкують їх у єдиний документ.

14:02 26.06.2023

В заклад дошкільної освіти № 4 Колочавської територіальної громади завітали патрульний наряд поліції та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі

Сьогодні 22.06.2023 року в заклад дошкільної освіти № 4 Колочавської територіальної громади завітали патрульний наряд поліції та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі.

11:03 22.06.2023