Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

На базі Горбівської гімназії проведено інформаційну бесіду з учнями щодо правил поведінки під час виявлення невідомих вибухонебезпечних предметів

Сьогодні спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі на базі Горбівської гімназії було проведено інформаційну бесіду з учнями щодо правил поведінки під час виявлення невідомих вибухонебезпечних предметів, обговорили алгоритм дій під час пожежі та згадали правила поведінки на воді та водоймищах в літній період!

11:19 12.06.2023

Всеукраїнський конкурс " Учитель року - 2024"

7 червня 2023 року, Оксен Лісовий, міністр освіти і науки, підписав наказ № 705 «Про проведення всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2024”». Наказ визначає номінацію конкурсу та затверджує склад центрального оргкомітету та журі другого туру.

13:37 09.06.2023

Правові засоби захисту прав і свободи дитини в Україні

Правові засоби захисту прав і свободи дитини в Україні 🔹2 червня 2023 року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася онлайн зустріч у форматі круглого столу. 🔸Обговорили наступні напрямки: ✔️міжнародні стандарти захисту прав дитини; ✔️захист прав дітей від насильства та жорстокого поводження; ✔️безпечне освітнє середовище: проблеми сьогодення; ✔️особливості кримінального провадження щодо дитини; ✔️діти в умовах воєнного стану. 🔹До обговорення були запрошені учасники пілотного проєкту «Спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі».

11:24 05.06.2023

В Колочавській ТГ пройшов другий тренінг в рамках проекту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад"

Колочавська територіальна громада є однією з 26 територіальних громад Закарпатської області, які були обрані учасниками проекту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад", що реалізується Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, за підтримки Посольства Канади в Україні. Виконавчим партнером з провадження діяльності в рамках проекту у Закарпатській області є Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».

09:10 05.06.2023

Працівники бібліотеки з радістю зустрічають своїх читачів, особливо у святковий день - День захисту дітей!

Бібліотечні працівники завжди з радістю зустрічають своїх читачів, особливо в такий святковий день - День захисту дітей. Учні Негровецької ЗЗСО І - ІІІ ст. ім. Василя Росохи цікаво провели час в бібліотеці.

13:24 01.06.2023