Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Власниця та за сумісництвом головний флорист - магазину «ЕДЕЛЬВЕЙС» Гавриль Валерія оголошує набір діток на безкоштовне навчання гуртка «Основи флористики, та церковної флористики»

Флористика – один із сучасних напрямів декоративного мистецтва. В процесі навчання флористики, основи та концепцій церковної флористики, діти вчитимуться розвивати свою уяву та здібності, правильне поєднання кольорів та різних видів квітів, розвиток особистості дитини, креативності та сміливість виконувати нові технології флористики в процесі навчання. Значну увагу буде приділено мистецтву створення композицій з живих (зрізаних) квітів.

13:12 14.07.2023

В Колочавській громаді відбулось урочисте відкриття «пункту безпеки»

Вчора, 13 липня в Колочавській громаді відбулось урочисте відкриття «пункту безпеки», реалізацією проєкта Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади».

10:25 14.07.2023

В Колочавській територіальній громаді в Центрі підтримки підприємництва відбулася презентаційна зустріч з страховиками

12 липня  в Колочавській територіальній громаді в Центрі підтримки підприємництва відбулася презентаційна зустріч з  страховиками:Любомирою та Уляною Юрків та Василем  Шмулигою, які   розповіли, як зробити своє життя безпечнішим,захистити членів своїх сімей та  себе.Було ознайомлено з умовами страхування і обговорено найбільш важливі та нагальні потреби та ефективне їх вирішення.

12:19 13.07.2023

У Колочавській громаді відбувся другий етап проекту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громади"

10 липня у  Колочавській громаді   відбувся наступний етап  проекту    "Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади"  -  перша діалогова сесія. Участь у сесії прийняли представники різних сфер  діяльності громади  від студентів до приватних підприємців, депутатів, представників влади, благодійних організацій.    Основною метою діалогових сесій є покращення взаємодії між місцевою владою та громадськістю у розв’язанні проблем та згуртування громади, як відповідальної спільноти, а також підвищення залучення мешканців громади до прийняття рішень на місцевому рівні.

14:34 11.07.2023

До уваги юридичних та фізичних осіб!

Колочавська територіальна громада інформує , що з 10 липня 2023 року стартує компанія щодо отримання дозволу на спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення в межах встановлених лімітів для заготівлі ягід, чорниці та брусниці.

15:35 10.07.2023