В Колочавській громаді розпочалися KARPATYMAN extreme half - змагання з екстремального триатлону
Сьогодні на світанку в Колочавській громаді розпочалися KARPATYMAN extreme half - змагання з екстремального триатлону, участь в яких беруть майже півсотні спортсменів з різних куточків України. Змагання включають три основні етапи: плавання, велогонка та біг. Учасники повинні продемонструвати не лише фізичну витривалість, а й стійкість та майстерність у кожній дисципліні. Траси, підготовлені організаторами, обіцяють бути цікавими та складними, пропонуючи спортсменам можливість випробувати свої сили на максимум.15:23 01.06.2024