Актуальні Новини

У Колочавській громаді пройшла масова акція до Всесвітнього дня прибирання

У Колочавській громаді масово долучилися до Всесвітнього дня прибирання, який щорічно відзначається 20 вересня. Мета світової ініціативи - поліпшення стану навколишнього середовища. В громаді прибирали території біля навчальних закладів, адміністративних будівель, береги річок, громадські місця тощо. Ініціатива стала частиною масштабної екологічної акції, що спрямована на підвищення екосвідомості населення та збереження чистоти рідного краю.

14:39 23.09.2024

Візит представників Полтавщини до Колочавської громади: обмін досвідом для місцевого розвитку

Понад два десятка голів та заступників голів територіальних громад Полтавської області здійснили візит до Колочавської громади. Захід відбувся в рамках програми «Інструменти місцевого економічного розвитку в громадах Закарпатської області», що впроваджується за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe . Основною метою цієї програми є обмін досвідом між громадами з різних регіонів України.

09:41 19.09.2024

Україна для кожної дитини»: дізнайтеся, як прийняти дитину в родину

В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших.

11:15 18.09.2024

Які ліки пацієнти зі статусом ВПО можуть отримати безоплатно або з частковою доплатою за програмою «Доступні ліки»?

Дбати про своє здоров’я важливо всім й усюди незалежно від місця проживання – постійного чи тимчасового. Особливо гостре це питання для пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання або стани і потребують регулярного прийому ліків.

13:04 12.09.2024

ВПО можуть отримати безоплатну медичну допомогу: що потрібно знати?

📍Незалежно від місця проживання і реєстрації кожен українець може отримати медичну допомогу в однаково повному обсязі. Це право реалізується через Програму медичних гарантій, що включає всі основні види медичної допомоги. 👉 Пацієнтам, які тимчасово проживають в інших населених пунктах України й потребують медичної допомоги, необхідно звернутися до найближчого медзакладу з договором з НСЗУ та укласти декларацію з сімейним лікарем. 📲 Знайти адресу такого закладу можна за посиланням або ж за номером контакт-центру НСЗУ 16–77.

10:52 06.09.2024

Що треба знати ВПО для отримання безоплатної медичної допомоги?

Через повномасштабне вторгнення Росії понад 8 млн українців вимушено стали внутрішньо переміщеними особами – залишили свої домівки та тимчасово переїхали жити у більш безпечні регіони країни. Незалежно від місця проживання і реєстрації, кожен може отримати медичну допомогу в однаково повному обсязі. Це право реалізується через Програму медичних гарантій, яка, зокрема, покриває потреби внутрішньо переміщених осіб.

10:44 06.09.2024