Актуальні Новини

12 травня - Міжнародний день здоров’я рослин

Спільнота Міжнародної конвенції із захисту рослин (МКЗР) відзначатиме 12 травня 2024 року Міжнародний день здоров’я рослин під гаслом: «Здоров’я рослин, безпечна торгівля та цифрові технології». Метою цього заходу є долучення громадськості до розуміння важливості дослідження та захисту рослин для розвитку сільського господарства, виробництва продуктів харчування та продукції рослинного походження, а також важливої ролі рослин у збереженні навколишнього природного середовища. Особлива увага звертається на ризики переміщення рослин та пов’язаних з ними шкідливих організмів при міжнародних подорожах та заохочення громадськості до відповідального поводження з імпортними рослинами та рослинними продуктами.

09:44 10.05.2024

У День пам'яті та перемоги над нацизмом  у Колочавській  громаді вшанували пам'ять загиблих

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають  День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Символом памʼяті про війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті. Втрати українців у Другій світовій – близько 8 мільйонів осіб. З Колочавської громади загинув під час війни 91 житель села.

10:37 08.05.2024

Визначено переможців Конкурсу місцевих ініціатив!

Ще у лютому Колочавська сільська рада оголосила Конкурс місцевих ініціатив Колочавської територіальної громади. Двоє переможців якого отримали можливість виграти по 100 тис. грн. для реалізації проектної ідеї в межах громади. Свої ідеї на конкурс могли подавати громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, працівники закладів освіти та культури. Основними пріоритетами конкурсу були:

15:36 07.05.2024

Допомога ветеранам та переселенцям що проживають в Колочавській територіальній громаді

У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

14:01 18.04.2024

Обмін досвідом громад: Івано-Франківська та Тернопільська області відвідали Колочавську громаду

Понад два десятки голів та заступники голів територіальних громад Тернопільської та Івано-Франківської областей відвідали Колочавську громаду. Візит відбувся в рамках програми з обміну досвідом на тему: «Інструменти місцевого економічного розвитку в громадах Закарпатської області, що впроваджується «U-LEAD з Європою».

10:52 18.04.2024

Успішне впровадження системи учнівського самоврядування в навчальних закладах Колочавської громади

У сучасному світі важливо виховувати у дітей та підлітків не лише академічні знання, а й навички співпраці, взаємодії та лідерства. Одним із ефективних способів досягнення цієї мети є впровадження системи учнівського самоврядування в навчальних закладах. Такий підхід дозволяє дітям та підліткам не лише брати участь у прийнятті рішень, що стосуються їх шкільного життя, а й розвивати в собі вміння комунікації, організації та лідерства.

09:23 12.04.2024