Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Колочавські дитячі команди з футзалу та  черлідингу  змагалися за звання найкращого

Колочавські дитячі команди з футзалу та черлідингу змагалися за звання найкращого

Вчора,21 березня, в Колочавській громаді  учні 5-6 класів всіх закладів загальної середньої освіти зійшлися на футбольному полі в захоплюючих змаганнях, що відбулися в рамках всеукраїнських  шкільних  ліг. Це змагання серед учнів України проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Спортивна подія в громаді стала чудовим способом для команд показати свою спритність та спортивний дух.

13:33 22.03.2024

ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ДОЗВІЛ ЯК ОТРИМАТИ

Хустське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, законодавством України передбачені правові механізми забезпечення безпечності та якості харчових продуктів з метою гарантування продовольчої безпеки.

11:53 19.03.2024

Про державну реєстрацію потужностей

Хустське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області звертає увагу суб’єктів господарювання на необхідність здійснення державної реєстрації потужностей з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

11:52 19.03.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найвразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

11:27 19.03.2024

З 13 по 15 березня 2024 року відбувся обласний тренінг - вишколу з організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»  ("Джура"). Учасником тренінгу була Штаєр В. В., головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради.

13:24 18.03.2024

З вірою в Перемогу!

У Колочавській громаді пройшов територіальний етап конкурсу писанкарства «Великодні писанки» -на тему: «З вірою в Перемогу». У конкурсі брали участь всі заклади освіти громади. Учасники конкурсу виявили креативність та майстерність у виготовленні робіт. Кожна робота по-своєму цікава та оригінальна, зроблена з любов’ю та натхненням.

11:29 18.03.2024

МОЗ інформує: Лікування туберкульозу. Маршрут пацієнта

Люди з туберкульозом можуть лікуватися в лікарні або вдома під наглядом лікаря — амбулаторно. Більшість лікується амбулаторно з першого дня хвороби. Це ефективно й безпечно для навколишніх, якщо так визначив лікар.

11:03 18.03.2024

85 - річниця проголошення Незалежності Карпатської України

Сьогодні біля меморіального комплексу «Красне поле» поблизу міста Хуста пройшли урочистості, присвячені 85 річниці проголошення Незалежності Карпатської України. Участь в заході взяли представники Колочавської громади: сільський голова Василь Худинець та курінь їм. В. Пойди рою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Негровецького ЗЗСО ім. В. Росохи під керівництвом вчителя Захисту України Івана Васильовича Яреми.

13:19 15.03.2024