Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Кіберполіція спільно з волонтерами створила новий проєкт «МРІЯ» для протидії російським окупантам у медіапросторі. MRIYA є соціальним проєктом, який об'єднує громадян державного та приватного секторів для протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіаграмотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство. Цілі проєкту:

16:00 24.01.2024

Поліцейський громади звітував про пророблену роботу

22 січня 2024 року поліцейський офіцер Колочавської територіальної громади Іван Лугош  прозвітував про результати проведеної роботи за 2023 рік, яка спрямована на забезпечення  безпеки та добробуту мешканців громади

19:41 22.01.2024

З Днем Соборності України!

День соборності України відзначається 22 січня на пам'ять події 1919 року, коли Акт Злуки об'єднав Західну та Східну Україну в єдину державу. Це визначальне об'єднання відображало бажання українців жити в єдності та підтверджувало національну ідентичність.

14:00 22.01.2024

Щиро вітаємо всіх, хто вдома чи далеко від рідних сьогодні святкує Різдво Христове!

На Святвечір перед Різдвом бажаємо вам залишатися вірними та чистими душею, насолоджуватися кожним прожитим днем, адже навіть він – дар для людини. Нехай негаразди, неприємності і сум назавжди покинуть ваш дім!

15:05 24.12.2023

У Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради  відбулись традиційні вечорниці

У Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради відбулись традиційні вечорниці

На традиційних вечорницях, які відбулися у Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради, учасники дійства поділилися колочавськими традиціями та відтворили споконвічні цінності.

16:00 20.12.2023