Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

У День пам'яті та перемоги над нацизмом  у Колочавській  громаді вшанували пам'ять загиблих

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають  День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Символом памʼяті про війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті. Втрати українців у Другій світовій – близько 8 мільйонів осіб. З Колочавської громади загинув під час війни 91 житель села.

10:37 08.05.2024

Визначено переможців Конкурсу місцевих ініціатив!

Ще у лютому Колочавська сільська рада оголосила Конкурс місцевих ініціатив Колочавської територіальної громади. Двоє переможців якого отримали можливість виграти по 100 тис. грн. для реалізації проектної ідеї в межах громади. Свої ідеї на конкурс могли подавати громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, працівники закладів освіти та культури. Основними пріоритетами конкурсу були:

15:36 07.05.2024

Допомога ветеранам та переселенцям що проживають в Колочавській територіальній громаді

У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

14:01 18.04.2024

Обмін досвідом громад: Івано-Франківська та Тернопільська області відвідали Колочавську громаду

Понад два десятки голів та заступники голів територіальних громад Тернопільської та Івано-Франківської областей відвідали Колочавську громаду. Візит відбувся в рамках програми з обміну досвідом на тему: «Інструменти місцевого економічного розвитку в громадах Закарпатської області, що впроваджується «U-LEAD з Європою».

10:52 18.04.2024

Успішне впровадження системи учнівського самоврядування в навчальних закладах Колочавської громади

У сучасному світі важливо виховувати у дітей та підлітків не лише академічні знання, а й навички співпраці, взаємодії та лідерства. Одним із ефективних способів досягнення цієї мети є впровадження системи учнівського самоврядування в навчальних закладах. Такий підхід дозволяє дітям та підліткам не лише брати участь у прийнятті рішень, що стосуються їх шкільного життя, а й розвивати в собі вміння комунікації, організації та лідерства.

09:23 12.04.2024

Акція з прибирання сміття в Колочавській громаді - спільні зусилля для чистоти та збереження навколишнього середовища

Сьогодні у Колочавській громаді пройшла масова екологічна акція: всі вийшли прибрати та облаштувати територію рідної громади. Працівники Колочавськоі сільської ради , освітяни громади, працівники Центру культурних послуг, соціальних послуг - всі дружньо працювали аби зробити нашу громаду чистішою та зберегти навколишнє середовище.

15:00 09.04.2024

Інформаційний бюлетень Технічного регламенту безпеки машин

Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці з метою підвищення рівня обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), суб’єктів господарювання, що вводять в обіг та/або надають на ринку нехарчову продукцію, яка віднесена до сфери відповідальності Держпраці, інформує про те, що Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 №550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА (Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів.

11:24 09.04.2024

У Колочавському ЗЗСО №1 проведено виховний захід на тему «Міста Героїв. Перемоги України у війни»

У Колочавському ЗЗСО №1 сьогодні проведено виховний захід на тему «Міста Героїв. Перемоги України у війни». Сільський голова Василь Худинець, колишній учасник бойових дій Василь Хланта та заступник директора з виховної роботи Василь Глеба розповіли здобувачам освіти закладу про важливі перемоги України у війні, продемонстрували відеоролики та фотоматеріали, зокрема, акцентували увагу на деокупації Херсонщини.

15:29 08.04.2024