Актуальні Новини

Єдина ветеранська лінія

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”. Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики. Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

13:05 08.04.2024

Важливість страхування

Звертаємо увагу жителів Колочавської громади щодо важливості добровільного страхування, яке є головним інструментом для забезпечення фінансової стабільності в непередбачуваних ситуаціях. Воно допомагає захистити майнові та особисті інтереси, надаючи відшкодування витрат у разі нещасних випадків, пожежі, стихійного лиха, підтоплень, воєнних дій тощо.

16:05 27.03.2024

Зустріч письменників рідного краю

У кожному куточку світу існують місця, що надихають на творчість, спонукають до здійснення мрій і стають джерелом натхнення для митців. Для багатьох письменників таким місцем є їхній рідний край - місця, де вони виросли, де пройшли перші важливі події та зробили свої перші літературні кроки. Зустріч письменників рідного краю - це особливий захід, який об'єднує представників слова, які діляться своїм досвідом, творчими ідеями та надихають один одного на нові літературні вершини.

10:17 27.03.2024

Колочавські дитячі команди з футзалу та  черлідингу  змагалися за звання найкращого

Колочавські дитячі команди з футзалу та черлідингу змагалися за звання найкращого

Вчора,21 березня, в Колочавській громаді  учні 5-6 класів всіх закладів загальної середньої освіти зійшлися на футбольному полі в захоплюючих змаганнях, що відбулися в рамках всеукраїнських  шкільних  ліг. Це змагання серед учнів України проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Спортивна подія в громаді стала чудовим способом для команд показати свою спритність та спортивний дух.

13:33 22.03.2024

ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ДОЗВІЛ ЯК ОТРИМАТИ

Хустське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, законодавством України передбачені правові механізми забезпечення безпечності та якості харчових продуктів з метою гарантування продовольчої безпеки.

11:53 19.03.2024

Про державну реєстрацію потужностей

Хустське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області звертає увагу суб’єктів господарювання на необхідність здійснення державної реєстрації потужностей з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу.

11:52 19.03.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найвразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

11:27 19.03.2024