Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

У Колочавській громаді стартувала Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

В межах проведення Всеукраїнської акції «16 днів поти насильства» поліцейський офіцер громади Колочавської ТГ  спільно зі спеціалістами відділу Служби у справах дітей та працівниками Центру надання соціальних послуг Колочавської сільської ради   під час спільної наради затвердили комплекс заходів, спрямованих на протидію домашньому насильству.

10:02 30.11.2023

До лав штурмової бригади "Лють" запрошують вмотивованих, рішучих та патріотично налаштованих людей!

«Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Основні завдання — відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

11:28 22.11.2023

В Колочавській громаді  урочисто відкрили дитячий спортивний майданчик

В Колочавській громаді урочисто відкрили дитячий спортивний майданчик

Вчора, 21 листопада, в День Гідності та Свободи, на території найбільшого закладу освіти в Колочавській громаді – Колочавського ЗЗСО№1 урочисто відкрили дитячий спортивний майданчик. Це подія, яка не лише надає дітям нові можливості для фізичного активізму, а й має важливий вплив на розвиток молоді та суспільства в цілому.

11:16 22.11.2023

У приміщенні Колочавського ліцею офіційно відкрито  клас безпеки!

У приміщенні Колочавського ліцею офіційно відкрито клас безпеки!

Сьогодні Колочавська громада відзначає новий етап у розвитку та дбайливому ставленні до своїх наймолодших мешканців - у приміщенні Колочавського ліцею офіційно відкрито клас безпеки: інноваційний освітній простір, спрямований на вивчення та усвідомлення питань особистої та оточуючої безпеки.

20:31 21.11.2023

З Днем Гідності і Свободи!

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, ми відзначаємо 10-ту річницю Революції Гідності. Це одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го.

20:27 21.11.2023

Молодь з Колочавської громади взяла участь у молодіжному форум єдності «Гідні. Вільні. Незламні»

Молодь з Колочавської громади взяла активну участь у молодіжному форум єдності «Гідні. Вільні. Незламні», який днями  організував Молодіжний координаційний центр "Нова генерація України" за підтримки Закарпатської ОВА. Учасниками форуму з нашої громади були лідери учнівського самоврядування, а саме: Росада Марина, учениця 11класу Колочавського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1;Булик Євгенія, учениця 9 класу, Мерешорської гімназії; Павлюк Іванна Іванівна, вчитель Колочавського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1.

13:39 20.11.2023

В колочавському амфітетарі молодь відтворила традиційні вечорниці

«Культура - це пам'ять людства про самого себе»,- гласить відомий вислів. Сьогодні працівники та вихованці Центру культурних послуг Колочавської сільської ради своїми виступами вкотре показали, що пам'ять колочавців про їхню культурну спадщину живе і передається наступним поколінням. Молоді таланти в амфітеатрі відтворили традиційні «Колочавські вечорниці». Виступ був присвячений Дню культури та майстрів народного мистецтва.

15:55 18.11.2023

Рух через Тису перекрито автівкам вагою понад 2.5 тонни!

На кордоні з Румунією на Закарпатті у терміновому порядку перекрито міст через річку Тиса. Відтак, з 12 листопада рух мостом обмежили для вантажного транспорту, який має магу понад 2,5 тонни. Таке обмеження запровадили на ККП у Солотвино, а саме на пункті пропуску "Солотвино – Сігету-Мармацієй".

11:38 16.11.2023