Актуальні Новини

Запрошуємо всіх сьогодні на прем’єру дитячої вистави в амфітеатр!

Вже тиждень діти внутрішньо переміщених осіб разом з колочавськими вихованцями Центру культурних послуг Колочавської сільської ради вчаться бути справжніми акторами та актрисами. Професійні викладачі чеського театру Moravské divadlo Olomouc проводять з дітьми майстер-класи акторської гри та разом ставлять справжню театральну виставу. Захід став можливим завдяки спільному проекту "Театр з Колочавою", який втілює громадська організація Přes hranice EU та чеський театр Moravské divadlo Olomouc .

09:28 04.08.2023

Надати першу долікарську допомогу маємо знати з дитинства

Для учасників дитячого таору "Дитинство без війни" - внутрішньо переміщених дітей та вихованців Центру культурних послуг   інструктор Червоного Хреста Іван Гавриль та спеціаліст з безпеки  Віта Драч провели навчання з надання першої долікарської допомоги.

12:02 03.08.2023

26 жовтня в Колочавській громаді, адміністрація КНП «Закарпатської обласної станції переливання крові»  буде проводити виїзди бригади на забір крові «Твоя кров може воювати»

26 жовтня в Колочавській громаді, адміністрація КНП «Закарпатської обласної станції переливання крові» буде проводити виїзди бригади на забір крові «Твоя кров може воювати»

В Україні триває акція по здачі крові «Твоя кров може воювати». Благодійну акцію організували для потреб поранених військовослужбовців Сил оборони і національної безпеки України, цивільних громадян, які зазнали поранень чи потребують оперативних втручань у наслідок бойових дій від російської збройної агресії. На даний час потрібна кров всіх груп і резус –факторів.

11:02 03.08.2023

В Колочавській громаді проходить табір для дітей «Дитинство без війни»

У вівторок, 1 серпня, в Колочавській територіальній громаді розпочався денний табір для дітей внутрішньо переміщених осіб та колочавських дітей «Дитинство без війни». Табір проходитиме протягом двох тижнів на території Культурно-мистецького центру Колочавської сільської ради та на локаціях Колочавської територіальної громади.

11:48 02.08.2023

Громадська організація „ПРО Вімен ЮА” реалізує проєкт з організації безкоштовної програми розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в тому числі бізнесу діючих військових та їх родин.

14:54 01.08.2023

Колочавська територіальна громада є учасницею проєкту IOM - UN Migration Ukraine - Міжнародної організації з міграції "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад" і стала однією з 15 громад Закарпатської області, яка пройшла відбір у другий тур проєкту та отримала можливість підготувати власну грантову ідею для розвитку громади.

14:31 01.08.2023

Колочавська сільська рада у співпраці з громадською організацією Přes hranice EU та чеським театром Moravské divadlo Olomouc  підготували проект "Театр з Колочавою"

«Театр — це така кафедра, з якої можна сказати світу багато добра», - зазначив хтось з класиків. Саме з метою розбавити воєнні будні дитячим сміхом та подарувати фантастичні радісні емоції дітям, які бачили страхіття війни, Колочавська сільська рада у співпраці з громадською організацією Přes hranice EU та чеським театром Moravské divadlo Olomouc підготували проект "Театр з Колочавою".

14:16 01.08.2023

Енергія сонця замість дров

«Сонячна енергія врятує ліс» - назва проекту,який днями успішно завершився у Колочавській територіальній громаді і був переможцем в конкурсі місцевих ініціатив. Конкурс відбувався в межах проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що реалізовується в рамках Німецької Фінансової Кооперації (FC) і фінансується за рахунок Банку розвитку KfW. Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України є бенефіціаром проєкту.

09:54 29.07.2023