Актуальні Новини

Міжнародний день захисту дітей

Все починається з дитинства: вміння любити, співчувати, мріяти. Спогади з цієї теплої пори ми несемо крізь усе життя, бо там ніжні мамині руки, аромат духм’яного хліба, скошена трава, по якій босоніж мчишся на зустріч великому майбутньому і впевненість, що все буде добре…

11:45 01.06.2022

У Закарпатському ІТ-кластері сьогодні вже близько 120 резидентів

Попри всю критику, скепсис та всі складнощі в області офіційно створили й зареєстрували громадську спілку «Закарпатський кластер інформаційних технологій», яка ефективно функціонує та розвивається. На цьому наголосив голова ОВА Віктор Микита.

09:15 01.06.2022

У червні пенсіонери, які працюють, отримають перераховані пенсії, – Мінсоцполітики

У червні працюючі пенсіонери одержать підвищені, починаючи з квітня, розміри пенсії після перерахунку відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». На рахунки працюючих пенсіонерів в уповноважених банках та у виплатних відомостях Укрпошти разом з підвищеною пенсією за червень включається доплата до раніше виплачених пенсій за квітень і травень.

12:15 31.05.2022

Європейський Союз готовий і надалі підтримувати Україну у боротьбі з російською агресією та під час післявоєнного «зеленого» відновлення

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час візиту на Green Week у Брюсселі зустрівся з Єврокомісаром з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюсом Сінкявічюсом. Вони обговорити умови долучення України до програми LIFE та синхронізували спільні дії для подолання серйозних екологічних збитків України від російської агресії.

11:35 31.05.2022

Робота з внутрішньо переміщеними особами – один з ключових напрямків діяльності Мінреінтеграції

Відповідно до державних обліків, станом на 31 грудня 2021 року в Україні нараховувалось 1476148 внутрішньо переміщених осіб, а починаючи від 24 лютого 2022-го, такий статус набули вже понад 8 мільйонів українців. Якщо врахувати і тих, хто залишив країну, то ця кількість зростає до 13 мільйонів. 52% з цих людей повідомили, що з ними перебувають діти віком від 5 до 17 років, а 63% з цього масиву переміщених є жінками.

10:45 31.05.2022

Остерігайтесь фальсифікату

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним підвищенням на ринку попиту та збільшенням пропозиції на засоби захисту рослин. Застосування пестицидів допомагає контролювати бур’яни, шкідників та хвороби, захищати та обробляти продовольчі культури на етапі росту, а також забезпечувати високу якість та лежкість (здатність до тривалого зберігання) свіжих фруктів та овочів. Але нерідко власники агрогосподарств,  дачних чи присадибних ділянок стикаються з проблемою придбання якісних пестицидів.

10:15 31.05.2022