Актуальні Новини

Понад 64 тис. грн зібрали на благодійному футбольному турнірі в Ужгороді

В обласному центрі Закарпаття провели благодійний футбольний турнір UzhhorodITCup «Кубок ЗСУ». Учасники й глядачі змагань зібрали 64 300 гривень, повідомив Олександр Пацкан, заступник очільника області.

12:45 29.05.2022

На Закарпатті відзначили працівників екстреної медичної допомоги

Працівники «швидкої» – це ті люди, які першими приходять на допомогу, котрим іноді доводиться рятувати життя у надзвичайних чи екстремальних умовах, а в нинішніх реаліях – і під обстрілами, наражаючи себе на небезпеку.

14:39 27.05.2022

«Закарпаття – лідер в Україні серед регіонів за кількістю релокованого бізнесу», – Віктор Микита

Закарпаття на першому місці серед регіонів України за кількістю релокованих підприємств. Як зауважив очільник ОВА Віктор Микита, таких високих показників вдалося досягти завдяки тісній і системній співпраці з Фондом державного майна.

14:35 26.05.2022

В області напрацьовують додаткові механізми підтримки ВПО та місцевого населення

Координацію спільних програм допомоги переселенцям і закарпатцям обговорили сьогодні на нараді заступник голови ОВА Петро Добромільський та представники партнерських організацій.

13:15 26.05.2022

Міжнародні експерти розробляють для Закарпаття план управління відходами

Команда міжнародних експертів APENA 3 продовжує роботу над розробкою плану управління відходами для Закарпаття. Про це повідомив Мирослав Білецький, перший заступник голови обласної військової адміністрації.

12:57 26.05.2022

Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

12:01 26.05.2022

Пам'ятаймо! Борщівник Сосновського – небезпечний контактний і дихальний алерген

Це багаторічна отруйна рослина, родини зонтичні з 2-5 річним циклом розвитку, висотою до 2-х метрів, а то й більше. Росте переважно на добре зволожених ґрунтах (береги річок, каналів та біля автошляхів).

15:34 25.05.2022