Актуальні Новини

На Закарпатті за державні кошти придбали сучасний ангіограф

Днями у Лікарні святого Мартина у місті Мукачево встановили та ввели в експлуатацію сучасну ангіографічну систему вартістю понад 8 млн 700 тис. грн, яку для закладу закупили за кошти держбюджету. Об’єкт та оснащення під час свого робочого візиту на Закарпаття оглянув міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

14:55 15.06.2022

Як отримати медичну допомогу у сімейного лікаря, терапевта або педіатра у воєнний час?

Кожен українець має змогу потрапити до лікаря незалежно від місця перебування та укладеної декларації. Звертайтесь до найближчого закладу, охорони здоров'я, який надає первинну медичну допомогу без укладання нової декларації.

12:51 15.06.2022

Для посівної закарпатські аграрії залучили понад 117 млн грн доступних кредитів

Аби посівна кампанія пройшла якісно та успішно відповідно до графіка, у березні Кабмін розширив програму кредитування. Аграрії могли отримати до 60 млн грн під 0% річних терміном на 6 місяців.

11:39 14.06.2022

На Закарпатті з'явиться сучасний кампус для ІТ-освіти

Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів робочу зустріч із першим заступником міністра освіти і науки Андрієм Вітренком, ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та президентом Малої академії наук України Станіславом Довгим.

16:55 11.06.2022