Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

«Працюємо над забезпеченням швидкої логістики постачання палива з Румунії», – Віктор Микита

Сьогодні керівництво області отримало запит від одного з національних операторів ринку нафтопродуктів про допомогу в забезпеченні швидкої логістики постачання палива.

21:15 08.06.2022

Лікарняні і страхові виплати продовжують фінансуватися на Херсонщині попри окупацію

Окупація селищ і міст Херсонщини розпочалась з перших днів повномасштабного російського вторгнення, а на початку березня російськими терористами було захоплено обласний центр. Однак попри тимчасову окупацію херсонці продовжують чинити опір, а Фонд соціального страхування України постійно вирішує технічні обмеження та адаптує процеси до змінних обставин, аби забезпечити мешканців області виплатами та допомогами попри всі перепони.

14:56 08.06.2022

На Закарпатті місцеві підприємства перезапускають свої потужності

Війна сильно вдарила по місцевому бізнесу, який в окремих випадках призупинив виробництво через необхідність зміни ринків збуту власної продукції. На цьому наголосив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

14:43 08.06.2022

В області провели перерахунок пенсії 23 тис. пенсіонерам, які працюють

Органи Пенсійного фонду здійснюють перерахунок пенсій і роблять усе, аби населення вчасно та в повному обсязі отримало виплати. На цьому під час брифінгу наголосила начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

14:38 07.06.2022

Вступ-2022: сьогодні завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ

Сьогодні, 7 червня 2022 року, завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Станом на восьму годину 7 червня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили понад 214 тис. учасників. В Україні тест готові складати майже 190 тис. осіб, за кордоном – понад 25 тис.

14:17 07.06.2022

Закарпаття може перейняти досвід австрійського Бургенланду у сфері енергетики

Під час візиту австрійської делегації на Закарпаття очільник ОВА Віктор Микита разом із головою Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Гансом Петером Доскоцілом обговорили питання енергетичної безпеки.

11:36 07.06.2022

Міжнародні партнери продовжать підтримувати українську медичну систему

Міжнародні партнери надають потужну підтримку системі охорони здоров'я, надсилаючи гуманітарні вантажі для потреб українських медичних закладів. Про це Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив під час зустрічі з американською благодійною організацією «HOPE worldwide».

11:14 07.06.2022