Позакласна та виховна робота

4 вересня футбольна школа "Боржава" провела відкрите заняття з футболу для учасників освітнього процесу Колочавської територіальної громади.

11:59 06.09.2023

30 серпня відбувся тренінг з питань подолання освітніх втрат в освітньому процесі у 2023/2024 навчальному році

Заступники керівників закладів загальної середньої освіти Колочавської громади взяли участь в тренінгу з питань подолання освітніх втрат в освітньому процесі у 2023/2024 навчальному році. Організатор заходу - департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації - обласної військової адміністрації. Тренінг пройшов напередодні початку нового навчального року - 30 сепрня. З Колочавської громади участь в навчанні взяли заступник директора з навчально - виховної роботи Колочавського ліцею Столець Людмила Михайлівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Мерешорської гімназії Мішурова Світлана Дмитрівна.

14:00 30.08.2023

Відзначено переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Керівництво департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА відзначило переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» грошовими преміями та заохоченнями (від 1 тис. до 3 тис. грн), а також нагородило їхніх педагогів почесними грамотами підрозділу. Щиро вітаємо учасників конкурсу -  Горбівську гімназію Колочавської громади, а саме  - ученицю 7 класу Крегул Кіру Юріївну і вчительку ураїнської мови та літератури Рущак Юлену Юріївну.

14:18 29.08.2023

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

В  День пам'яті загиблих захисників України, 29 серпня 2023 року, у  Негровецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Василя Росохи Колочавської сільської ради відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя, воїна-захисника, старшого лейтенанта, командира протитанкового взводу 128-ої окремої гірсько -штурмової Закарпатської бригади МИКОЛИ ЯРЕМИ, який загинув 18 грудня 2022 року. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано родині загиблого захисника.

12:50 29.08.2023

Хустські фахівці ДСНС спільно з освітянами Колочавської територіальної громади готуються до нового навчального року

З метою підготовки до нового навчального року працівниками ДСНС Хустського районного управління спільно з представниками відділу освіти Колочавської сільської ради обговорили стан пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту закладів освіти. Особливу увагу звернуто питанню забезпеченню протипожежного захисту та справності протипожежного водопостачання, утримання в працездатному стані наявних систем протипожежного захисту до виконання роботи, а також утримання в належному стані фонду захисних споруд цивільного захисту. Водночас із керівниками навчальних закладів інспектори ДСНС провели відповідні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та навчили діям при виникненні пожежі. Крім того, наголошено на необхідності проведення серед учнів та вихованців навчальних закладів відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи в новому навчальному році.

13:10 25.08.2023