Позакласна та виховна робота

Відбувся черговий етап шкільної спартакіади серед учнів 5 - 9 класів з тенісу

В Колочавській територіальній громаді пройшов черговий етап шкільної спартакіади серед учнів 5 - 9 класів з тенісу за сприяння обласного центру фізичного здоров'я населення "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" та відділу освіти сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради.

14:38 24.02.2024

21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

На базі КУ «Центру надання культурних послуг» в бібліотеці до Міжнародного дня рідної мови відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові». В якому взяли участь працівники бібліотеки спільно з шкільними бібліотекарями та учнями закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади.

15:00 21.02.2024

День єднання!

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи.

13:02 16.02.2024

День безпечного інтернету

Під таким гаслом пройшла бесіда для учасників освітнього процесу Горбівської гімназії Колочавської сільської ради .

12:58 07.02.2024

Підтримуйте ментальне здоров’я дошкільнят та отримуйте розвивальні набори.

Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти разом зі своїми вихованцями долучитися до конкурсу «Гратися і не боятися» та отримати розвивальні набори для щоденних занять від UNICEF Ukraine.

11:04 01.02.2024