Позакласна та виховна робота
На базі Колочавського ЗЗСО І - ІІІ ст. №1 відбулося продовження ІІ етапу Пліч-о-пліч "Шкільна ліга"
Сьогодні, на базі Колочавського ЗЗСО І - ІІІ ст. №1 відбулося продовження ІІ етапу Пліч-о-пліч "Шкільна ліга" з волейболу та баскетболу між закладами освіти Колочавської територіальної громади.10:45 31.03.2024
Сьогодні під головування Василь Мейсарош - перший заступник голови Хустської РДА-РВА відбулася робоча нарада.
13:28 23.03.2024
З 13 по 15 березня 2024 року відбувся обласний тренінг - вишколу з організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура"). Учасником тренінгу була Штаєр В. В., головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради.
13:24 18.03.2024
У Колочавській громаді пройшов територіальний етап конкурсу писанкарства «Великодні писанки» -на тему: «З вірою в Перемогу». У конкурсі брали участь всі заклади освіти громади. Учасники конкурсу виявили креативність та майстерність у виготовленні робіт. Кожна робота по-своєму цікава та оригінальна, зроблена з любов’ю та натхненням.
11:29 18.03.2024
85 - річниця проголошення Незалежності Карпатської України
Сьогодні біля меморіального комплексу «Красне поле» поблизу міста Хуста пройшли урочистості, присвячені 85 річниці проголошення Незалежності Карпатської України. Участь в заході взяли представники Колочавської громади: сільський голова Василь Худинець та курінь їм. В. Пойди рою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Негровецького ЗЗСО ім. В. Росохи під керівництвом вчителя Захисту України Івана Васильовича Яреми.13:19 15.03.2024
Співпраця у наданні інформаційно-консультативних послуг центром зайнятості
Співпраця у наданні інформаційно-консультативних послуг із Хустською філією Закарпатського обласного центру зайнятості.09:41 29.02.2024
Види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення
Сьогодні, 28 лютого інспектор СЮП ВП Хустського РУП в Закарпатській області Кинч Аліна Юріївна , поліцейський офіцер громади та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Колочавської території громади зустрілись з учасниками освітнього процесу двох закладів освіти громади.09:43 28.02.2024
Сьогодні , 26 лютого Спеціалісти із безпеки в освітньому середовищі із різних громад України, учасники Проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», зустрілися на черговій онлайн-нараді.
09:47 26.02.2024
25 лютого - День Української жінки!
14:43 25.02.2024