Позакласна та виховна робота

ДО 25 СІЧНЯ ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В СЕРТИФІКАЦІЇ. НЕ ПРОҐАВТЕ МОЖЛИВІСТЬ

Сертифікація педагогічних працівників включає в себе три етапи: зовнішнє незалежне оцінювання, самооцінювання власної педагогічної майстерності та оцінювання практичного досвіду інших учасників сертифікації.

13:47 18.01.2024

Відкривай та розвивай!

Заклади дошкільної освіти Колочавської територіальної громади отримали дидактичні матеріали щодо ментального здоровʼя, гігієни та мінної небезпеки для раннього розвитку дітей від представництва Міжнародного фонду UNISEF Ukraine.

15:32 12.01.2024

Презентації авторських концепцій підручників та посібників

Запрошуємо педагогічних працівників переглянути презентації авторських концепцій підручників та посібників, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (2 клас), що проводитимуться з 15 по 23 січня https://imzo.gov.ua/events/onlayn-prezentatsii-avtors-kykh-kontseptsiy-pidruchnykiv-ta-posibnykiv-dlia-2-klasu/

15:31 12.01.2024

Безпечний освітній простір!

В рамках проєкту «Спеціаліст з безпеки освітнього середовища» відбулася робоча нарада поліцейського офіцера громади та спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі.

15:37 10.01.2024

Діти – наше майбутнє!

Задля формування в учасників освітнього процесу культури безпечної поведінки, 26 грудня фахівцями Хустського районного управління ГУ ДСНС у Закарпатській області, старшим інспектором відділу превенції Хустського РУП ГУНП в Закарпатській області Аліною Кинч та спеціалістом з безпеки в осітньому середовищі було проведено спільне заняття в Мерешорській гімназії та Колочавькому ліцеї.

11:08 27.12.2023

Учитель Року - 2024!

Завершився #відбірковий_етап_першого_туру_всеукраїнського_конкурсу_УЧИТЕЛЬ_РОКУ_2024

11:16 23.12.2023

Відповідно до плану роботи, 22 грудня 2023 року, відбулося засідання колегії відділу освіти,сім'ї, молоді,спорту та культури Колочавської сільської ради за участю керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, позашкільного відділення та інклюзивно - ресурсного центру.

11:37 22.12.2023

ЯК НЕ ПРОҐАВИТИ ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ? ОСОБЛИВОСТІ СЕРТИФІКАЦІЇ У 2024 РОЦІ

У 2024 році процедура сертифікації масштабується, і вперше до участі будуть допущені вчителі навчальних предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна і світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»). Також у сертифікації зможуть взяти участь учителі початкових класів, учителі математики, учителі української мови та літератури.

11:47 21.12.2023