Позакласна та виховна робота

Участь в регіональному форумі "Реформування харчування: виклики, досягнення, перспективи".

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбувся регіональний форум «Реформування харчування: виклики, досягнення, перспективи». До нього долучилися очільники районних військових адміністрацій, територіальних громад, керівники структурних підрозділів РВА, що відповідають за освітній напрям, та місцевих органів управління освітою.

13:56 15.11.2023

Вогонь - друг , вогонь - ворог!

Під таким гаслом сьогодні пройшов урок для першокласників в одному із закладів освіти Колочавської територіальної громади.

11:29 11.11.2023

9 листопада - відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники Центру культурних послуг Колочавської територіальної громади прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашої громади та України. Кожен з Вас натхненно і талановито відроджує духовні скарби нашого краю.

11:24 09.11.2023

1 грудня стартує ІV Відкритий марафон з української мови

01 грудня 2023 року розпочнеться перший етап IV Відкритого марафону з української мови. Учасниками цього інтелектуального змагання можуть бути учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

11:23 09.11.2023