Позакласна та виховна робота

«Миколайчик для ЗСУ»: закарпатські поліцейські з дітками Колочавської громади підготували смачні подарунки для військових

До Дня Святого Миколая та Дня Збройних сил України на Закарпатті співробітники поліції долучилися до проведення акції «Миколайчик для ЗСУ». Разом з дітками у різних куточках області поліцейські прикрасили імбирні пряники та загадали бажання, про втілення якого сьогодні мріє кожен українець.

11:47 07.12.2023

Відбулась зустріч фахівців різних сферах діяльності Колочавської територіальної громади

Варто пам’ятати, що гарна підготовка – запорука кращої допомоги близьким і тим, хто особливо її потребує. Чітке розуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою та зменшити негативні наслідки для суспільства загалом.

12:54 05.12.2023

Урок безпеки для наймолодших українців!

Сьогодні, 1 грудня, в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності» Хустські рятувальники та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі провели пізнавальний та повчальний урок безпеки для вихованців закладів дошкільної освіти Колочавської територіальної громади.

11:54 02.12.2023