Взаємодія фахівців ІРЦ з батьками дітей ООП

Сьогодні фахівці нашого центру взяли участь в online-зустрічі «Взаємодія фахівців ІРЦ з батьками дітей ООП», організованій кафедрою соціальної педагогіки і психології та інклюзивної освіти Харківської гуманітарно-педагогічної академії та КУ «ІРЦ №3 Миколаївської міської ради».

15:17 31.10.2023

З Днем української писемності та мови!

Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування.

15:20 27.10.2023

Співпраця інклюзивно-ресурсного центру та закладів освіти

24 жовтня 2023 року на базі «Інклюзивно -ресурсного центру» Дубівської селищної ради відбувся семінар-практикум на тему: "Співпраця інклюзивно-ресурсного центру та закладу освіти - запорука ефективного психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами".

15:22 26.10.2023

Безпека на дорозі

Напередодні осінніх канікул фахівець (консультант) вчитель-дефектолог провела корекційно-розвиткове заняття на тему «Безпека на дорозі»

15:25 23.10.2023