Актуальні Новини

Днями на Закарпатті відновлять роботу системи зважування вантажівок у русі

В області на дорогах державного значення готують запуск автоматизованих систем, які здійснюватимуть контроль за габаритно-ваговими параметрами вантажних транспортних засобів (WIM). Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

15:49 21.06.2022

Держпослуги на Гіді, що необхідні для перетину кордону

Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися.

15:13 21.06.2022

На Закарпатті запрацювали перші дитячі табори

У Закарпатській області визначили 74 локації, де відпочиватимуть діти цього літа. Як інформує директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець, загалом у таборах на базі шкіл перебуватиме близько 4 500 осіб.

08:55 21.06.2022

8 медзакладів області отримають телеметричні кардіографи для вагітних

Закарпаття отримає нові апарати телеметричних кардіографів для вагітних. Їх у межах гуманітарної допомоги Україні надала Польща. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

15:45 20.06.2022

ВСТУП-2022: сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ

20 червня 2022 року завершується додатковий період реєстрації для участі у НМТ. Щоб узяти участь у додатковій сесії НМТ, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня. Про це нагадав Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

15:12 20.06.2022

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

14:13 20.06.2022

Відбулась нарада щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років

Війна, на жаль, вносить свої корективи у наші плани. Та попри всі виклики, які зараз постають перед нами, потрібно докладати максимум зусиль і робити все від нас залежне для того, аби буденність громадян продовжувалось у звичайному ритмі.

16:57 17.06.2022