Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Віктор Микита повідомив перші результати оптимізації роботи пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів планову робочу зустріч з начальником Управління поліції в області Саболч-Сатмар-Берег, бригадним генералом Йожефом Форкошом, начальником Прикордонної служби Угорщини Йожефом Галом та представником Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород.

09:51 29.06.2022

З Днем Конституції України

Війна перекреслила свята й вихідні, стерла дати і залишила лише цифри – 125-й крок до перемоги… Але сьогодні особливий день, бо 28 червня вшановуємо основний державний документ, що визначає права та свободи громадян, які зараз виборюємо кров’ю – Конституцію України.

12:45 28.06.2022

ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ РЕКВІЗИТУ «ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ» РОЗРАХУНКОВИХ ДОКУМЕНТІВ

12:15 28.06.2022

Міністерство молоді та спорту розпочинає набір учасників на онлайн проєкт «Єдина Україна»

Міністерство молоді та спорту завжди одним із пріоритетних завдань ставило перед собою – національно-патріотичне виховання населення. При цьому заходи та проєкти, які були реалізовані з партнерами та обласними адміністраціями по всій Україні мали на меті – формування громадянської ідентичності населення, на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

10:04 28.06.2022

Дія.Бізнес на Закарпатті продовжує підтримувати підприємців

Центр Дія.Бізнес в Ужгороді продовжує надавати необхідну підтримку підприємцям. Від початку повномасштабного вторгнення РФ фахівці опрацювали понад 270 звернень, інформує заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан.

15:34 27.06.2022