Актуальні Новини

Головне з брифінгу щодо ситуації в паливному секторі Закарпаття

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита наголосив, що в області з перших днів війни розробляли протокол дій, котрий можна застосувати у разі зменшення чи відсутності постачання палива з центральних регіонів України.

19:35 02.05.2022

Дітям соціально незахищених категорій області передали планшети

Діти соціально незахищених категорій із 10 громад Закарпаття отримали планшети за проєктом «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ», повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

11:34 02.05.2022

Медична допомога вимушеним переселенцям за кордоном

З початку повномасштабного вторгнення росії, понад 4 мільйони українців стали вимушеними переселенцями та покинули територію України. Для кожного з них важливо своєчасно отримувати необхідну медичну допомогу, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

11:29 02.05.2022

Ірина Верещук: Вперше з початку блокади «Азовсталі» вдалося евакуювати понад 100 цивільних людей

Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук у своєму відеозверненні повідомила про евакуацію з "Азовсталі".

20:50 01.05.2022

З початку війни МОЗ зібрало гумдопомоги на майже 6 мільярдів гривень

66 днів наші лікарі невпинно рятують життя та здоров'я тисяч українців, які постраждали від війни. Своєю чергою, світова спільнота підтримує нашу медичну систему гуманітарною допомогою. За час повномасштабних воєнних дій до України надійшло 4 485 тонн гуманітарних вантажів на загальну суму 5 963 млн гривень, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

20:30 01.05.2022

Володимир Зеленський: Держприкордонслужба – одна з фундаментальних опор захисту Української держави

У День прикордонника Президент Володимир Зеленський зустрівся із захисниками державного кордону України та вручив їм нагороди, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

19:15 01.05.2022

З Днем прикордонника!

30 квітня в Україні відзначають професійне свято — День прикордонника України.

11:45 30.04.2022