Актуальні Новини

В Ужгороді провели мирну акцію підтримки

Багатьом звук коліс валізи сьогодні нагадує про рідний дім, який довелося залишити через війну, та про жахи, котрі довелося пережити. З метою підтримки українців в обласному центрі Закарпаття провели мирну акцію, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

17:15 19.04.2022

На Закарпатті завершують опалювальний сезон

В області завершується опалювальний сезон 2021-2022 років. Він пройшов без зривів, а тепло закладам освіти, культури, охорони здоров’я тощо надавали 1139 котелень. Про це повідомив перший заступник очільника краю Мирослав Білецький.

14:55 19.04.2022

Від результатів посівної кампанії 2022 року залежить продовольча безпека держави

Аграрії Закарпаття мобілізують усі свої зусилля для проведення весняної посівної кампанії. Сьогодні регіон у достатній кількості забезпечений насінням, добривами, засобами захисту та паливо-мастильними матеріалами. На цьому під час брифінгу наголосив Василь Якобчук, перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в області.

13:25 19.04.2022

«Впроваджуємо нові цифрові технології у безпековому секторі області», – Віктор Микита

Протягом майже двох місяців війни Україна зазнала понад 360 кібератак. Це втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року: тоді їх було 122. Як повідомив голова ОВА Віктор Микита, більш ніж половина усіх таких дій були здійснені з метою збору інформації або розповсюдження шкідливого програмного коду. Серед основних цілей хакерів – Уряд і місцеві органи влади, сектор безпеки та оборони, комерційні організації.

13:21 19.04.2022

Які документи потрібні для виїзду за кордон?

У перші дні війни, коли ситуація була напрочуд напруженою, а потік переселенців у пунктах пропуску вимірювався кількома тисячами, тимчасово діяла спрощена процедура, за якої українцям дозволяли виїхати за внутрішнім паспортом. Державна прикордонна служба натомість наголошує, що підставою для перетину кордону є наявність закордонного паспорта, зауважує перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

10:55 19.04.2022

День пам’яток історії та культури

У цей складний час, коли ворог у війні проти України нещадно руйнує улюблені міста, хочемо звернутись до людей, які щоденною працею борються за те, що є одним із складових нашої самоідентифікації – культурну та історичну спадщину!

17:15 18.04.2022