Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

На час війни призначити лікарняні можна на підставі листка на роздрукованому бланку: як подати заяву-розрахунок

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:55 14.04.2022

Заклади охорони здоров’я області отримали від Угорщини апарати ШВЛ

120 апаратів ШВЛ у межах гуманітарної допомоги для потреб українських медиків передала Угорська екуменічна служба. Завдяки підтримці партнерів 15 одиниць передали сьогодні у заклади охорони здоров’я Закарпаття. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

09:55 14.04.2022

Білецький: Зараз більшість евакуйованих – мешканці Донецької та Луганської областей

Ужгородський вокзал продовжує зустрічати громадян, які через бойові дії були вимушені покинути свої домівки, а алгоритм безоплатного перевезення для таких осіб і далі працює. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

16:17 13.04.2022

Закарпаття відправило майже 50 евакуйованих українців до Болгарії

Закарпаття відправило в Болгарію понад триста переселенців, які через воєнні дії були змушені покинути рідні домівки. Зокрема, сьогодні до курортного містечка європейської країни виїхали 47 жінок, дітей та людей похилого віку. Про це повідомляє голова ОВА Віктор Микита.

11:15 13.04.2022

Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. Свято приурочене першому в історії польоту людини в космос, який тривав 108 хвилин.

10:25 12.04.2022