Актуальні Новини

Табір завершився  - враження залишилися

Табір завершився - враження залишилися

Протягом двох тижнів на території Культурно-мистецького центру і на локаціях Колочавської територіальної громади тривав денний табір для дітей внутрішньо переміщених осіб та колочавських дітей «Дитинство без війни».

16:20 16.08.2023

МОЗ: Хто і як може викликати мобільну бригаду для вакцинації проти кору?

У межах кампанії з вакцинації від кору дітей, які пропустили планові щеплення (в 1 та 6 років), в Україні сформовано 312 мобільних бригад, які вакцинують дітей в організованих колективах та у віддалених від пунктів щеплень територіях. Кого вакцинують мобільні бригади

16:00 16.08.2023

На Медовий Спас пасічники Міжгірщини вирішували  бджолині проблеми

На Медовий Спас пасічники Міжгірщини вирішували бджолині проблеми

У понеділок, 14 серпня, в Колочавській громаді пасічники Міжгірщини зібралися на семінарі, щоб визначити комплексний підхід до збереження Міжгірської популяції чистопородних карпатських бджіл в умовах військового стану.

12:15 15.08.2023

Програма «Польща -Україна» відзначила своє 20-річчя в Колочаві

Програма транскордонного співробітництва «Польща -Україна» цьогоріч святкує 20 років діяльності. В рамках святкування ювілейної дати в Україні та Польщі проходять різні заходи - по 10 в кожній країні. Великою честю та радістю для Колочавської громади стало те, що керівництво програми обрало для проведення одного із заходів саме наш край. Культурний захід зійшовся в часі з Міжнародним днем молоді та днем проведення молодіжного етнофестивалю «Верховинське літо», який теж був започаткований два роки тому в рамках цієї програми.

15:01 14.08.2023

Алгоритм дій при укусах комах та змій

Літні прогулянки та відпочинок на природі можуть збільшити ризик укусів різних комах, а також змій. Підготували прості поради для першої допомоги та полегшення симптомів.

13:35 13.08.2023

БЕЗПЕЧНІ ЧАТИ: ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ, ЯКІ МАЄ ЗНАТИ КОЖНА ДИТИНА

Проаналізуйте, скільки часу ваші діти спілкуються онлайн? Ви здивуєтесь, але, можливо, вони чатяться онлайн навіть частіше, ніж говорять між собою наживо. Які правила спілкування має знати кожна дитина? Як уникнути булінгу та поскаржитися на неприйнятне повідомлення?

14:10 11.08.2023