Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Сьогодні в Колочавській громаді  провели в останню путь молодого Героя -  Поповича Миколу Михайловича

Сьогодні в Колочавській громаді провели в останню путь молодого Героя - Поповича Миколу Михайловича

Сьогодні в Колочавській громаді з почестями та великою скорботою провели в останню путь молодого Героя - жителя села Негровець Поповича Миколу Михайловича. Він загинув у бою, захищаючи Україну від російських окупантів.

16:46 23.08.2023

МОЗ: В Україні реєструють випадки кору: 5 причин вакцинувати дитину

В Україні реєструють випадки кору – небезпечного захворювання, яке поширюється надзвичайно стрімко та може мати серйозні наслідки для здоров’я. До впровадження вакцин від кору у 1963 році щорічно у світі вмирало близько 2,6 млн людей.

10:00 21.08.2023

Напередодні нового навчального року методисти відділу шкільної освіти УІРО підготували для освітян 2ий випуск методичних матеріалів "Сучасні підходи і технології Нової української школи"

Шановні колеги-освітяни! Раді вам повідомити, що напередодні нового навчального року методисти відділу шкільної освіти УІРО підготували для освітян 2ий випуск методичних матеріалів "Сучасні підходи і технології Нової української школи". https://bit.ly/3OY3l2c

13:12 19.08.2023

Поради від ДСНС України: зберігайте собі у стрічку та неухильно дотримуйтесь заходів безпечного відпочинку, особливо у пожежонебезпечний період.

13:19 18.08.2023

«Безпечне освітнє середовище: Надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніми потребами під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації»

Надання підтримки здобувачам освіти з особливими освітніми потребами, їхнім сім’ям та педагогічним працівникам має велике значення під час реагування на надзвичайні ситуації, зокрема воєнного характеру, як в межах закладу освіти, так і поза ним.

13:16 18.08.2023