Актуальні Новини

Відзначено переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Керівництво департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА відзначило переможців обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» грошовими преміями та заохоченнями (від 1 тис. до 3 тис. грн), а також нагородило їхніх педагогів почесними грамотами підрозділу. Щиро вітаємо учасників конкурсу -  Горбівську гімназію Колочавської громади, а саме  - ученицю 7 класу Крегул Кіру Юріївну і вчительку ураїнської мови та літератури Рущак Юлену Юріївну.

14:18 29.08.2023

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

В  День пам'яті загиблих захисників України, 29 серпня 2023 року, у  Негровецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Василя Росохи Колочавської сільської ради відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя, воїна-захисника, старшого лейтенанта, командира протитанкового взводу 128-ої окремої гірсько -штурмової Закарпатської бригади МИКОЛИ ЯРЕМИ, який загинув 18 грудня 2022 року. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано родині загиблого захисника.

12:50 29.08.2023

Книга- найкращий подарунок!

Щедрий подарунок для користувачів бібліотеки від Федіра Шандора — військового ЗСУ, професора Ужгородського національного університету, президента обласної туристичної організації “Закарпаття"

12:15 29.08.2023

У Колочавській громаді  відбувся ІІІ Форум освітян!

У Колочавській громаді відбувся ІІІ Форум освітян!

Вчора, 25 серпня в Культурно-мистецькому центрі відбувся ІІІ Форум освітян Колочавської територіальної громади – конференція працівників сфери освіти для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку освітньої сфери у громаді.

10:22 26.08.2023

Хустські фахівці ДСНС спільно з освітянами Колочавської територіальної громади готуються до нового навчального року

З метою підготовки до нового навчального року працівниками ДСНС Хустського районного управління спільно з представниками відділу освіти Колочавської сільської ради обговорили стан пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту закладів освіти. Особливу увагу звернуто питанню забезпеченню протипожежного захисту та справності протипожежного водопостачання, утримання в працездатному стані наявних систем протипожежного захисту до виконання роботи, а також утримання в належному стані фонду захисних споруд цивільного захисту. Водночас із керівниками навчальних закладів інспектори ДСНС провели відповідні інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та навчили діям при виникненні пожежі. Крім того, наголошено на необхідності проведення серед учнів та вихованців навчальних закладів відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи в новому навчальному році.

13:10 25.08.2023

Подарунок для користувачів бібліотеки - нові книги Станіслава Михайловича Аржевітіна, завідувача кафедри банківської справи

І знову щедрий подарунок для користувачів бібліотеки - нові книги Станіслава Михайловича Аржевітіна, завідувача кафедри банківської справи. Це його наукові праці, які стануть корисними для викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів економічних спеціальностей, слухачів бізнес - шкіл, інститутів підвищення кваліфікації, спеціалістів з фінансів та банківської справи. Тож користуйтесь новинками в бібліотеці всі, кому такі знання потрібні .

10:05 25.08.2023

Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 нашої громади отримав гуманітарну (благодійну) допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Це - два набори: 4 наплічники та 4 світловідбивні браслети ЮНІСЕФ. Проєкт реалізує Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

14:32 24.08.2023