Актуальні Новини

Щодо пом’якшень у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Державна податкова служба України інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.

18:16 15.09.2023

У Міжгір’ї податківці розповіли підприємцям про новації податкового законодавства та використання РРО/ПРРО

На Закарпатті проходять зустрічі податківців Головного управління ДПС у Закарпатській області із платниками податків  територіальних громад. Напередодні така зустріч, у форматі семінару, пройшла для платників Міжгірської, Синевирської та Колочавської територіальних громад.

17:13 15.09.2023

Рятувальники Хустського району та спеціаліст з безпеки провели для учасників освітнього процесу Горбівської гімназії захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Сьогодні, 14 вересня рятувальники Хустського району та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі провели для учасників освітнього процесу Горбівської гімназії захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

10:57 15.09.2023

Поліцейський офіцер громади та спеціаліст з безпеки провели профілактичну бесіду для учасників освітнього процесу одного з закладу освіти Колочавської ТГ

Щорічно, у перші тижні вересня, у школах проводяться заходи, які присвячені безпеці дітей на проїжджій частині, адже статистика невтішно констатує, що з року в рік кількість постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах не зменшується. Сьогодні поліцейський офіцер громади та спеціаліст з безпеки провели профілактичну бесіду для учасників освітнього процесу одного з закладу освіти Колочавської ТГ.

12:10 13.09.2023

Шановні суб’єкти господарювання громади!

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2023 року касові апарати (реєстратори розрахункових операцій) повинні мати всі ФОПи 2-4 груп на єдиному податку незалежно від обороту і сфери діяльності. До цих категорій відноситься малий бізнес у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Також, з 1 жовтня повернуть штрафи за торгівлю без касових апаратів для ФОПів .

12:30 12.09.2023

Будуймо здоровий і безпечний простір задля ПЕРЕМОГИ і наших дітей усі разом!

Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі та наряд патрульної поліції завітали до здобувачів освіти початкового класу однієї з шкіл Колочавської територіальної громади. Діткам нагадали правила дорожнього руху та надали поради як уникнути небезпечних ситуацій на вулиці та під час дороги додому. Розповіли про необхідність дотримання шкільної дисципліни та зауважили, що кожен учень повинен вчасно приходити на шкільні заняття, не пропускати їх без поважної причини, товаришувати з однокласниками та з повагою ставитись один до одного та вчителів.

11:31 12.09.2023

4 вересня футбольна школа "Боржава" провела відкрите заняття з футболу для учасників освітнього процесу Колочавської територіальної громади.

11:59 06.09.2023