Актуальні Новини

З Днем знань!

Сьогодні, 1 вересня, в усіх закладах загальної середньої освіти Колочавської сільської ради пройшли урочисті лінійки з нагоди відзначення Дня знань та початку навчального року!

11:34 01.09.2023

Гуманітарна допомога від «Save the Children» для Колочавського ЗДО №1

Колочавський заклад дошкільної освіти № 1 отримав гуманітарну допомогу від «Save the Children». Мультимедійний комплект та дитячі іграшки для укриття директору закладу Барні Марії Михайлівні передав Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА.  Попри повномасштабне вторгнення матеріально-технічну базу закладів освіти області вдається покращувати, зокрема, завдяки співпраці ОВА з благодійними й гуманітарними організаціями.

15:13 31.08.2023

Інформація щодо реєстрації РРО/ПРРО розміщена на вебпорталі ДПС України

Порядок реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО) встановлені порядками, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за № 918/29048.

10:16 31.08.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

12:43 30.08.2023