Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Міжгірські податківці популяризують «Електронний кабінет» та роз’яснюють новації у сфері застосування РРО/ПРРО

Працівники Міжгірської ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області і надалі проводять інформаційно-роз'яснювальні заходи щодо популяризації користування платниками податків ІТС «Електронний кабінет» та новацій у сфері застосування РРО/ПРРО.

14:19 28.01.2022

Яка послідовність дій має бути здійснена СГ для реєстрації ПРРО?

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (повідомлення за ф. № 20-ОПП).

14:25 26.01.2022

За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді ФОП на загальній системі оподаткування подає декларацію про майновий стан і доходи ?

Відповідно до п.п. 49.18.5 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – підприємців – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

14:50 25.01.2022

Е-лікарняні з незначними помилками в ПІБ приймаються Фондом до оплати

Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні.

12:50 19.01.2022

Лікарняні по непрацездатності внаслідок алкогольного сп'яніння не оплачуються

За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.

13:16 18.01.2022