Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Гуманітарну допомогу з Колочавської громади відправлено для 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади!

Гуманітарну допомогу з Колочавської територіальної громади днями було відправлено для 128 -ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Для захисників України з громади повезли: 86 спальних мішків, 65 карематів, медикаменти: бинти, вату, пластирі, ліки жарознижуючі і шприци, теплі речі, коробки із закрутками.  Це все було зібрано у Колочавській громаді від місцевих жителів, чеських друзів.

16:43 10.03.2022

Закарпаття отримало 10 вантажівок гуманітарної допомоги для підтримки регіонів, у яких спостерігається важка ситуація

Закарпаття отримало 10 вантажівок гуманітарної допомоги для підтримки регіонів, у яких зараз надзвичайно важка ситуація. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:54 10.03.2022

9 березня - день народження Тараса Шевченка

14-й день нашої боротьби, яка наближає Перемогу України. А ще – день народження Тараса Шевченка, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:56 09.03.2022

Колочавські чоловіки успішно доставили гуманітарну допомогу на передову - у передмістя Василькова Київської області.

Колочавські  чоловіки Микола Пишка, Володимир Маркович та Юрій Ситар сьогодні успішно доставили гуманітарну допомогу на передову - у передмістя Василькова Київської області. Вони проїхали під ракетними ударами, ризикуючи життям, але з божою допомогою довезли життєво необхідні речі для дитячого будинку та дому для людей похилого віку. Гуманітарна допомога вчора прибула з Чеської республіки до Колочавськоі ТГ, а сьогодні вже врятувала не одне життя.

21:20 06.03.2022