Актуальні Новини

!Увага! До відома жителів Колочавської територіальної громади!

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні з 24 лютого 2022 року та на виконання Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» Колочавська сільська рада готується до прийому внутрішньо переміщених осіб, їх розміщення.

11:17 25.02.2022

Звернення до громадян!

У зв'язку із запровадженням воєнного стану на території України, просимо громадян, власників приватних садиб, готелів, котеджів інформувати працівників поліції про розміщення громадян з інших місць проживання, надаючи їхні дані, а також особливу увагу звернути на іноземних громадян, зокрема, громадян Російської Федерації, за номером 098-88-57-028 (мобільні канали зв’язку, WhatsApp чи Viber).

11:00 24.02.2022

Важлива  інформація для жителів Колочавської громади!

Колочавська сільська рада повідомляє, що кожної третьої середи місяця -  у приміщенні  ЦНАП (на першому поверсі сільради) працівник  Міжгірського  об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області надає консультації  жителям Колочавської територіальної громади

13:53 18.02.2022

Триває прийом заявок на національний конкурс "Благодійна Україна - 2021"

Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників. Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю?  Подайте заявку  на Національний конкурс «Благодійна Україна» до 7 березня 2022 року!  Детальна інформаця на сайті:

13:36 18.02.2022

Не оформивши право власності на будинок, вже не можна прописатися у ньому

З початку 2022 року Колочавська сільська рада  вносить  дані про жителів громади в електронний реєстр територіальних громад (скорочено – РТГ). Реєстр територіальної громади  — це база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.  Якщо простіше, - це інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

11:40 18.02.2022

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ - ЦЕ ФІЛОСОФІЯ СУСПІЛЬСТВА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Безбар’єрність - це, перш за все, філософія суспільства без обмежень, в якому ми створюємо можливості для людей в тих сферах, де вони відчувають певні бар’єри: освітній, сфері зайнятості, доступу до інформації тощо.

13:57 17.02.2022