Актуальні Новини

Гуманітарну допомогу медикам передала Бродюк Надія Федорівна.

Величезну допомогу для медиків на передову передала Бродюк Надія Федорівна, яка родом  із села Негровець і багато років працює у Празі хірургом у військовому госпіталі.  Вона прислала із -за кордону в Колочавську ТГ все, що найбільш необхідне  на передовій медикам для того, щоб рятувати життя. Частина допомоги вже поїхала на передову, решту- Колочавська сільська рада передасть для 128 -і Мукачівської штурмової бригади.

19:35 04.03.2022

Державна «гаряча» лінія для охочих надати гуманітарну допомогу

Державна «гаряча» лінія для охочих надати гуманітарну допомогу населенню або підтримати українських військових та бійців територіальної оборони, повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

11:15 04.03.2022

Захисні споруди цивільного захисту Хустського району: де шукати

Дізнатися, де розміщене найближче укриття та перевірити стан підвалу Державна служба з надзвичайних ситуацій радить громадянам в першу чергу. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:56 03.03.2022

Гуманітарні вантажі Закарпатська область отримує за максимально спрощеною процедурою

За словами першого заступника голови Держмитслужби України Олександра Щуцького, гуманітарні вантажі Закарпатська область отримує за максимально спрощеною процедурою. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

10:50 03.03.2022

Мобільний додаток «Повітряна тривога» вже у вашому смартфоні!

Як повідомляє офіційний сайт Закарпатської обласної військової адміністрації, сьогодні в Україні запустили застосунок «Повітряна тривога». За словами заступника голови Закарпатської ОВА Олександра Пацкана, додаток у разі загрози миттєво надсилатиме сповіщення системи цивільної оборони.

13:06 02.03.2022