Актуальні Новини

Від поліомієліту рятує лише щеплення!

Поліомієліт – високоінфекційне захворювання, спричинене вірусом поліо, який вражає нервову систему та може призвести до паралічу або навіть до смерті. Вірус зазвичай інфікує дітей, які не вакциновані або не отримали всіх доз  вакцини. У деяких випадках він може вражати підлітків і дорослих, які свого часу не отримали щеплень. Особливо вразливі до поліомієліту діти до п’яти років. Параліч може наступати на все життя, і багато жертв поліо отримують каліцтва через це захворювання. 5–10% паралізованих помирають через ураження дихальних м’язів.

10:27 14.02.2022

Українці хворіли на 5 млн днів довше у 2021 році

Упродовж 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування лікарняні українських працівників загальною тривалістю 41 мільйон 341 тисяча 662 дні за рахунок коштів Фонду. Застраховані особи провели на лікарняних у разі захворювань, травм, потреби догляду за хворими рідними або ізоляції від COVID-19 на 4,8 мільйона днів більше, ніж у 2020 році.

16:16 03.02.2022

Другий відділ Хустського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки проводить агітацію серед місцевого населення на військову службу за контрактом.

11:32 03.02.2022