Актуальні Новини

Як боротися з борщівником Сосновського

Щороку навесні на Закарпатті вздовж доріг та на узбережжі річок з’являється небезпечна рослина – борщівник Сосновського. Він швидко розкидає своє велике листя – лопухи, становлячи загрозу здоров’ю краян. Тому необхідно регулярно вживати заходів для запобігання його поширенню.

09:55 24.05.2021

Молодь Колочавської громади запрошують пройти курс гірських рятувальників

Керівник проєкту «Активна молодь-запорука безпечної громади», який реалізується Громадською організацією «Спілка Ініціативної Молоді Закарпаття» Іван Гавриль провів зустріч з активною молоддю Колочавської громади. Він ознайомив присутніх з завданнями проєкту та можливістю прийняти участь у навчальному курсі рятувальників-волонтерів.

09:47 21.05.2021

Дякуємо за Ваш професіоналізм і нелегку працю, шановні лікарі!

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, заступник голови Колочавської сільської ради Василь Худинець та секретар ради Тетяна Дербак привітали лікарів сімейної медицини Колочавської територіальної громади зі святом.

16:13 20.05.2021

"Тільки не мовчи"!

Уповноваженим Президента України спільно з Міжнародною благодійною організацією "Служба порятунку дітей" розпочато проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації. В межах проєкту видано серію плакатів "Тільки не мовчи" з інформацією про проблему та з необхідними у разі потреби контактами.

12:03 20.05.2021

З Днем вишиванки!

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують Всесвітній день вишиванки. Свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створювати та носити етнічний вишитий одяг.У цей день всі одягають вишиванку. Працівники Колочавської сільської ради теж прийшли на роботу у вишиванках.

10:42 20.05.2021

Розпочався Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року!

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

11:13 18.05.2021