Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Лікарня святого Мартина запрошує жителів Колочавської громади звертатися за безкоштовним лікуванням

Адміністрація Лікарні святого Мартина (Комунальне некомерційне підприємство «Мукачівська центральна районна лікарня») повідомляє жителів Колочавської територіальної громади, що готова прийняти всіх бажаючих на лікування.

14:59 15.06.2021

У Колочаві стартував навчальний курс для рятувальників-волонтерів

Днями стартував навчальний курс для  рятувальників-волонтерів в рамках проєкту «Активна молодь - запорука безпечної громади», який реалізується Громадською організацією «Спілка Ініціативної Молоді Закарпаття». Дванадцять активних молодих людей прийняли виклик і стали його слухачами.

15:10 09.06.2021

Колочавська громада взяла участь у «Проводах отар на полонини»

Традиційно на початку літа на Синевирському перевалі проходить фестиваль «Проводи отар на полонини». Жителі Міжгірщини, численні гості та туристи збираються, щоб відзначити найдревніше заняття в Карпатах –вівчарство.

13:52 07.06.2021

Держава підтримає розвиток тваринництва

Шановні жителі Колочавської ТГ, доводимо до вашого відома, що в державному бюджеті передбачена підтримка для розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

10:46 07.06.2021

Працівники Колочавської сільської ради прибрали від сміття береги Тереблі, біля  впаду у Вільшанське водосховище

Працівники Колочавської сільської ради прибрали від сміття береги Тереблі, біля впаду у Вільшанське водосховище

Річку Тереблю ще двісті років тому почали використовувати як транспортну артерію, коли її водами сплавляли деревину. Та часи сплаву дараб по гірській річці давно минули, а свою транспортну функцію вона виконує досі, щоправда вже зовсім не почесну: тепер у своїх водах річка несе сміття аж до дамби Вільшанського водосховища. Численні акції по прибиранню берегів та вод водосховища час від часу проводять еко -активісти, волонтери небайдужі відвідувачі тощо.

16:50 04.06.2021