Актуальні Новини

Дата: від до Скинути

Фольклорист Іван Хланта зібрав понад  10 тисяч коломийок у Колочаві та видав окремою збіркою

Понад 10 тисяч лише колочавських коломийок (співанок) зібрав відомий  фольклорист, доктор мистецтвознавства, академік Академії наук вищої освіти України  Іван Хланта і видав окремою збіркою, яку 22 грудня  презентував у Колочаві.

10:52 24.12.2020

Вівчарство у Колочаві популяризують за допомогою проекту

Одна з найдревніших професій у Карпатах - вівчарство - завжди приваблювала своєю романтичністю та можливістю півроку жити серед тиші гір, далеко від сільської метушні. Вівчарству ніколи не навчали у жодному закладі, її основи опанували прямо в польових умовах. Батько навчав сина, дід – онука, і так з покоління в покоління передавалися секрети виведення та випасу овець.

13:52 08.12.2020

Територію Колочавської  амбулаторії ЗПСМ облаштовано за грантові кошти

Територію Колочавської амбулаторії ЗПСМ облаштовано за грантові кошти

Сільська медицина сьогодні, попри реформу в цій сфері, й надалі залишається наодинці зі своїми проблемами. Матеріально-побутові умови сільських амбулаторій далекі від європейських. Новим викликом для  медиків стала пандемія COVID 19, адже сімейні лікарі першими стикаються з хворими жителями села.

10:00 03.11.2020

Колочавський боркут завдяки грантам  став комфортним місцем для відпочинку

Територія біля Колочавського родовища мінеральних вод не одне  століття є найпопулярнішим і, без перебільшення,  найгарнішим місцем для відпочинку. Смачна і корисна  мінеральна вода, віддаленість від села, зручне розташування, гарна природа манять сюди магнітом сотні відвідувачів щодня.

15:10 19.08.2020