Актуальні Новини

Шановні жителі Колочавської територіальної громади!

У зв'язку з релігійним святом,завтра,7 липня сміття вивозитися не буде. Вивіз переноситься на наступний день- четвер,8 липня. Також нагадуємо, що наліпки на контейнери для сміття та мішки з наліпками можна купити у приміщенні Колочавської сільської ради на першому поверсі щодня. Жителі села Негровець також можуть їх придбати кожного понеділка у приміщенні їхньої сільської ради. Дякуємо за розуміння!

14:23 06.07.2021

Колочавська громада взяла участь в екологічній акції на Вільшанському водосховищі

Щороку, 3 липня відзначається Всесвітній день без поліетиленових пакетів. Поліетиленовий пакет виготовляється одну секунду використовується приблизно 20 хвилин,а розкладається  у природі 300 років. Пластик завдає величезної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

10:06 05.07.2021

!Шановні жителі Колочавської територіальної громади!

Вільшанське водосховище - одне з наймальовничіших місць у нашому краю і найбільше привабливе для відпочинку. Часто ми любимо тут влаштувати пікнік з сім’єю, друзями, покупатися чи просто гарно провести час. Тут регулярно влаштовуються фотосесії для випускників чи роблять весільні фото. Та, на жаль, всю унікальну красу природи псує сміття, яке річка Теребля несе прямо сюди з усіх куточків Тереблянської долини. Люди з інших регіонів  приїжджають  сюди і влаштовують екологічні акції, прибирають відходи. Це нагадує ситуацію, коли ми в хаті насмітили, а гості прийшли до нас прибрати.

16:37 01.07.2021

Працівники Колочавської сільської ради взяли участь у семінарі з діловодства

Виїзний семінар для відповідальних за діловодство працівників Колочавської та Синевирської сільських рад сьогодні, 30 червня,  провели співробітники Державного архіву Закарпатської області.  Захід відбувся у конференц-залі Центру культурно-мистецьких послуг.

15:34 30.06.2021

У неділю, 27 червня в селі Негровець Колочавської територіальної громади пройшло святкування Дня Молоді

В рамках заходу відбувся футбольний турнір в честь Василя Росохи та турнір з Street workout.  Молоді хлопці мали можливість позмагатися у декількох категоріях і вікових групах, а також поборотися у батлах на кращу вправність на брусах і турніках.

11:26 29.06.2021

Успішно завершився проєкт «Активна молодь - запорука безпечної громади»

Громадська організація «Спілка Ініціативної Молоді Закарпаття» протягом травня-червня 2021 року на території Колочавської територіальної громади реалізовувала проєкт «Активна молодь – запорука безпечної громади», який здійснювався за фінансової підтримки  ГО «Товариство Лева» (м. Львів) за кошти Національного фонду підтримки демократії/ National Endowment for Democracy (м. Вашингтон, США).

12:05 24.06.2021