Актуальні Новини

В Колочавській ТГ стартував новий проєкт для молоді

Днями проєктна група узгодила робочий план проєкту «Активна молодь-запорука безпечної громади», який буде реалізовано протягом травня-червня 2021 року на території Колочавської територіальної громади Громадською організацією «Спілка Ініціативної Молоді Закарпаття».

10:45 11.05.2021

Вшанували загиблих односельчан

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

09:11 08.05.2021

АНАЛІЗ  онлайн-опитування шодо плану поводження з твердими побудовими відходами на території Колочавської сільської ради.

АНАЛІЗ онлайн-опитування шодо плану поводження з твердими побудовими відходами на території Колочавської сільської ради.

З 24 березня на офіційній сторінці у фейсбук та сайті Колочавської громади мешканці та гості мали можливість пройти онлайн-опитування шодо плану поводження з твердими побудовими відходами.

15:45 05.05.2021