Позакласна та виховна робота

29 – 30 листопада 2022 року взяла участь в тренінгу «Підвищення обізнаності працівників освіти Закарпатської області використанням поліомієліту»

Головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї. молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради Штаєр В. В. 29 – 30 листопада 2022 року взяла участь в тренінгу «Підвищення обізнаності працівників освіти Закарпатської області з використанням поліомієліту» за участі Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я в Україні.

10:51 08.12.2022

День Миру!

Працівники центру культурних послуг КСР,разом з гуртківцями також підтримали патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів ,,Шаную воїнів,біжу за героїв України" - традиція щорічного вшанування померлих героїв.Вихованці підтримали флешмобом,а працівники пробігли дистанцію .

15:03 21.09.2022

У Колочавській ТГ вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Багато жителів Колочавської територіальної громади у радянський час брали участь у бойових діях далеко за межами рідної держави і, навіть, континенту. Історики підрахували – наші чоловіки воювали у дев’яти гарячих точках світу. Найбільша кількість воїнів-інтернаціоналістів воювала в Афганістані. Всіх колочавських воїнів - інтернаціоналістів вшановано у музеї-меморіалі і їм поставлено пам’ятник у центрі села Колочава.

16:30 15.02.2022

Виставка-конкурс "Знай і люби свій рідний край!"

Сьогодні    на базі Колочавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 проведено міжшкільну виставку-конкурс декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край». Організатор виставки -  відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури   Колочавської сільської ради.

16:24 11.02.2022

В усіх закладах загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади, проведено численні заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи:

11:47 25.11.2021

15 листопада пройшла інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» серед учнів ЗЗСО Колочавської ТГ

15 листопада пройшла інтелектуальну гру «Що?Де?Коли?» серед учнів закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади. В грі прийняли участь 6 команд (5-9 класи) «Зірка» Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., «Гуцули» Колочавський ЗЗСО, «Патріот» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, «Ерудити» Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Опришки Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, «Квіти» Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім Василя Росохи. 4 команди (10-11) «Гріфіндор» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, «Вітрила» Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім Василя Росохи, «Оцет» Колочавський ЗЗСО, «Косички» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

13:09 17.11.2021