Позакласна та виховна робота

Відбулась робоча зустріч з головним інспектором ВЗНС Хустського РУ ГУ ДСНС України, щодо створення класів безпеки інформаційно-просвітницького напрямку

Нещодавно у відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради проведено зустріч з головним інспектором ВЗНС Хустського РУ ГУ ДСНС України в Закарпатській області Красняником В. В. щодо створення класів безпеки інформаційно-просвітницького напрямку, на базі якого діти вивчатимуть правила безпечного життя.

13:43 10.03.2023

У 2023 році учні 11-х класів звільняються від складання ДПА, вступники складатимуть НМТ

Сьогодні, 23 лютого 2023 року, Верховна Рада України прийняла урядовий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».

14:06 23.02.2023

Електронні підручники для навчання в умовах воєнного стану розміщено у вільному доступі

МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку bit.ly/36SHZg7, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

14:07 22.02.2023

Набув чинності наказ МОН про звільнення від проходження ДПА учнів 4-х і 9-х класів

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 11 січня 2023 року № 19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 січня 2023 року за № 167/39223.

14:09 14.02.2023